Aron - energijsko svetovanje
Pozdravljeni na spletnem forumu Ravnovesje-svetovanje. Pridružite se mi na poti sprememb in najdite svojo pot.
 letter
Vabljeni!
Smile Dobrodošli na portalu Aron - energijsko svetovanje. podpora in terapije! Vabljeni, da se registrirate in ustvarite svoj kotiček, kjer boste lahko zapisovali svoje misli in poglede ter sledili svojim ciljem na poti razvoja. Vse energijske spremembe spodbudijo transformacijo negativnih vzorcev, s čimer lahko spremenite svoje življenje na bolje.

Share
Go down
Aron
Super član
Super član
Število prispevkov : 181
Točke : 409
Registration date : 26/04/2008
http://modriportal.org/

Misli o sreči

on Sob 15 Nov 2008, 21:29
SREČA pravijo, da je opoteča. Tega se zaveda marsikdo, tudi sam osebno, pred kratkim okusil na lastni koži. Dejstvo je, da ni vse zlato kar se sveti in če zgleda vse preveč lepo, se lahko hitro vse poruši.

Pa naj bo, prva misel o sreči namreč Razz

Sreča je, kadar velik val udari ob obalo in ne odnese mojega peščenega gradu.

ALEKSANDRA WELLS

Super član
Super član
Število prispevkov : 181
Točke : 409
Registration date : 26/04/2008
http://modriportal.org/

Današnja misel o sreči

on Ned 16 Nov 2008, 19:19
Prijazno srce je vodnjak veselja, ki vse v njegovi bližini osveži z nasmehi.

Pa lep dan vsem

Misel

on Sre 15 Dec 2010, 20:06
Moja misel dneva je sledeča: Ne skrbi za nič Wink
Sponsored content

Re: Misli o sreči

Nazaj na vrh